fbpx

Návod: Jak používat umělou inteligenci - AI ChatGPT

Postupujte podle návodu a získejte zdarma přístup do AI nástroje umělé inteligence ChatGPT.

1. KROK - Registrace

Přejděte na adresu https://chat.openai.com a klikněte na tlačítko “Sign up”.

2. KROK - E-mail a heslo

Zadejte e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko “Continue”. Následně vyplňte heslo, které musí mít minimálně 8 znaků, a klikněte na opět na tlačítko “Continue”.

3. KROK - Potvrzení e-mailu

Do e-mailu Vám přijde zpráva s potvrzovacím odkazem. Zde klikněte na tlačítko “Verify email address” .

4. KROK - Jméno a příjmení

Vyplňte do políčka “First name” Vaše křestní jméno a do políčka “Last name” Vaše příjmení. Pak klikněte na tlačítko  “Continue”.

5. KROK - Zadejte telefon

Vyberte mezinárodní předvolbu a zadejte číslo Vašeho mobilního telefonu. Poté klikněte na tlačítko “Send code” a obdržíte SMS s kódem.

6. KROK - Opište kód z SMS

Do SMS Vám od odesílatele AUTHMSG přijde zpráva, která obsahuje 6-místný kód. Tento kód opište do políčka na stránce webu pod nadpisem “Enter code” . Jakmile kód vyplníte, stránka se sama přesměruje na Chat GPT.

7. KROK - Máte hotovo

GRATULUJEME. Do políčka v dolní části obrazovky vložte zkopírovaný AI dotaz z našeho webu a klikněte na šipku na konci řádku. Nyní konverzujete s AI a můžete jí pokládat nejrůznější otázky či požadavky. 

Vlevo nahoře naleznete tlačítko “New chat”, které stisknutím vytvoří novou samostatnou konverzaci s AI. Funguje to podobně, jako nová záložka v prohlížeči.

Chcete využít moc umělé inteligence pro posílení svého podnikání nebo zefektivnit práci?

Časté otázky

Co je ChatGPT od OpenAI?

ChatGPT od OpenAI je chatbot založený na technologii modelu GPT, který byl navržen pro generování textu s přirozeným tokem, dávajícímu pocit konverzace s opravdovou osobou.

Jak se používá ChatGPT?

Použití ChatGPT je snadné, stačí zadat svůj text a obdržíte informace. Pro použití nástrojů od OpenAI je třeba mít účet, který lze snadno zaregistrovat pomocí e-mailu a hesla nebo účtu Google nebo Microsoft.

Co ChatGPT umí?

ChatGPT je navržen tak, aby poskytoval podrobné odpovědi na jakékoliv dotazy, ať už jde o otázky nebo prohlášení. Nejlepší výsledky se dosahují zadáním prohlášení, ale akceptovány jsou i otázky.

Je ChatGPT stoprocentně přesný?

ChatGPT není stoprocentně přesný, pokud není k dispozici dostatek dat, může vyplňovat mezery nesprávnými informacemi. OpenAI upozorňuje, že toto je vzácné a že nástroj má také “omezené znalosti světových událostí po roce 2021”, protože byl vyškolen na datech před tímto datem.

Jak zajistit přesnost ChatGPT?

Chcete-li zajistit přesnost, můžete zadávat dotazy opakovaně, dokud nezavřete prohlížeč nebo neresetujete vlákno, abyste vyčistili své předchozí požadavky. Můžete také zvolit zobrazení stránky v tmavém nebo světlém režimu.

Pro jaké účely mohu použít ChatGPT?

ChatGPT může být použit pro mnoho různých úkolů, například:

  • Analýza řeči a textu
  • Překlady
  • Vysvětlování složitých otázek
  • Psaní příběhů a esejů
  • Naučení programování
  • Ladění kódu